24-26.02.2012 Targi GARDENIA w Poznaniu

Po raz kolejny na terenie MTP odbył sie konkurs dla kwiaciarni.

Były dwa tematy prac:

       bukiet okolicznościowy 

       wiązanka ślubna

Niestety w tym roku nie zajeliśmy żadnego miejsca na podium.Mimo to dziękujemy za miłe słowa wszystkich zwiedzjących.


wiaz okolslu

 

 

21 stycznia 2012 DZIEŃ BABCI

22 stycznia 2012 DZIEŃ DZIADKA

Babcia i dziadek są po rodzicach najbliższymi osobami dla dzieci. Często już w dorosłym życiu, sięgając do wspomnień z dzieciństwa, przywołujemy obraz babci: jej uśmiechniętą i kochającą twarz, jej ręce zawsze gotowe, aby nas pogłaskać, przytulić i pomóc...

Jako dzieci w różnych sytuacjach zwracaliśmy się o pomoc właśnie do niej! Często chroniliśmy się pod opiekuńcze skrzydła dziadków, gdy rodzice chcieli nam wymierzyć, nawet zasłużoną, karę.

Nie umiemy sobie wyobrazić naszego dzieciństwa i późniejszych lat życia bez babcinej obecności. Pamiętamy o nich wszystkich zarówno o tych babciach, których już nie ma z nami, jak i o tych, które jeszcze nam towarzyszą i nieraz, mimo podeszłego wieku i chorób, zawsze mają dla nas uśmiech i są skłonne do pomocy.

To dla nich ustanowiono specjalne święto –  Dzień Babci – pozwalające przekazać im nasze podziękowania, radość i życzliwość.

Wyślij piękne kwiaty swoim Dziadkom.

http://www.sklep.e-bukieciarnia.pl/

  

dla_babci1

 

 

W dniach od 25-27 lutego w Poznaniu odbyły się targi GARDENIA.

  Jak co roku przy okazji targów został zorganizowany Otwarty Konkurs dla Kwiaciarni. Były dwa tematy konkursowe:Bukiet Ślubny i biżuteria ślubna oraz Wiosenne metamorfozy. Sędziami w konkursie była publiczność.
Z wielką przyjemnością chciałam poinformować ze nasza kwiaciarnia zdobyła trzecie miejsce w kategorii Wiosenne metamorfozy. Chciałam serdecznie podziękować wszystkim którzy na nas głosowali.

 

 

konkurs1

 

 

 

 

12 grudnia 2010 Hala Ludowa ,Wrocław, TARGI ŚLUBNE.

 
Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach. To były nasze pierwsze ale myślę że nie ostatnie targi. Dziękujemy za cenne rady

i pomysły na przyszłość.

Do zobaczenia.

 

 

targi_22